Casa Confortavel No Centro, Tudo Completo
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
När du bor i Casa Confortavel No Centro, Tudo Completo Anápolis kan du besöka Praça do Especialista, som ligger cirka 3 km bort.
Cirka 12 minuter till fots från denna villa hittar du Galeria de Artes Antonio Sibasolly, medan Environmental Park Ipiranga ligger ungefär 10 minuters bilresa bort. Inom 4 km från villan finns Unievangelica.
Badrumsfaciliteterna i Casa Confortavel No Centro, Tudo Completo inkluderar också en separat toalett och en dusch. I badrummen finns också hårtorkar, badlakan och handdukar för din bekvämlighet.
Gäster på detta boende har tillgång till ett komplett kök med vattenkokare, te-/kaffebryggare och glas. Gästerna kan äta middag på restaurangen Panificadora Ki-Pao, som ligger mindre än 100 meter bort. Det finns också Terminal Urbano de Anapolis busstation, som ligger cirka 15 minuter bort till fots.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Inga husdjur
- Säkerhet
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Torktumlare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Casa Confortavel No Centro, Tudo Completo?
Ja, Casa Confortavel No Centro, Tudo Completo erbjuder Wi Fi. - ❓
Finns det ett kök på Casa Confortavel No Centro, Tudo Completo?
Ett komplett kök finns på Casa Confortavel No Centro, Tudo Completo. - ❓
Tillåter Casa Confortavel No Centro, Tudo Completo husdjur?
Casa Confortavel No Centro, Tudo Completo tillåter inte husdjur. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor på Casa Confortavel No Centro, Tudo Completo?
Gästerna på Casa Confortavel No Centro, Tudo Completo kan enkelt nå Praça do Especialista och Galeria de Artes Antonio Sibasolly, som ligger ungefär 10 minuters bilresa från boendet respektive 1 km bort.